top of page

Professional Group

Public·5 members

Windows Xp Sp3 Sulietuvinimas Atsisiusti Nemokamai


Windows XP SP3 Sulietuvinimas Atsisiusti Nemokamai
Windows XP yra viena iš populiariausių operacinių sistemų, kuri buvo išleista 2001 metais ir naudojama daugelyje kompiuterių visame pasaulyje. Tačiau ne visi Windows XP vartotojai gali naudotis lietuviška sąsaja, nes ji nėra įdiegta standartiškai. Tam reikia atsisiųsti ir įdiegti specialų paketą, vadinamą LIP (Language Interface Pack), kuris pakeičia operacinės sistemos meniu, dialogus ir pranešimus į lietuvių kalbą.


Kaip atsisiųsti ir įdiegti Windows XP SP3 sulietuvinimą nemokamai? Šiame straipsnyje mes pateiksime žingsnis, kuriuos reikia sekti, kad galėtumėte mėgautis lietuviška Windows XP sąsaja.


Download: https://tatewsosu.blogspot.com/?download=2w3MOm


1. Patikrinkite savo Windows XP versiją ir pakeitimų paketą
Pirmiausia jums reikia žinoti, kokią Windows XP versiją turite savo kompiuteryje: Professional ar Home Edition. Tai galite sužinoti, paspaudę Pradžia -> Dešiniuoju pelės klavišu ant Mano kompiuteris -> Savybės. Ten rasite informaciją apie savo operacinę sistemą ir jos pakeitimų paketą (Service Pack).


Kad galėtumėte sulietuvinti Windows XP, jums reikia turėti bent Service Pack 1 (SP1) arba naujesnę versiją. Jei neturite, jums reikia atnaujinti savo operacinę sistemą per Windows Update arba parsisiųsti ir įdiegti Service Pack 3 (SP3) iš [Microsoft svetainės].


2. Parsisiųskite ir įdiekite LIP paketą
Kai turite tinkamą Windows XP versiją ir pakeitimų paketą, galite parsisiųsti ir įdiegti LIP paketą, kuris sulietuvins jūsų operacinę sistemą. Tam galite naudoti [Lietuvybė.lt svetainę], kurioje rasite nuorodas į LIP paketus skirtingoms Windows XP versijoms.


Parsisiuntę LIP paketą, paleiskite jį ir sekite ekrane rodomus nurodymus. Jums gali prireikti perkrauti kompiuterį, kad sulietuvinimas įsigaliotų.


3. Mėgaukitės lietuviška Windows XP sąsaja
Sveikiname! Jūs sėkmingai sulietuvinote savo Windows XP operacinę sistemą. Dabar galite naudotis lietuviškais meniu, dialogais ir pranešimais. Jei norite grįžti prie anglų kalbos sąsajos, galite išinstaliuoti LIP paketą per Pridėti arba pašalinti programas skyrių valdymo skyde.


Taip pat galite naudoti kitas lietuviškas programas ir žaidimus, kurie bus suderinami su jūsų operacine sistema. Jei turite kokių nors klausimų ar problemų, galite kreiptis į [Windows XP pagalbos ir palaikymo centrą] arba [Lietuvybė.lt forumą].


Linkime jums malonaus darbo su lietuviška Windows XP!
  • About

    Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

    Group Page: Groups_SingleGroup
    bottom of page